Our Placement is our asset Our latest placement record

                                                                     

SANCHITA  SAHA
Course: M.T.T
Placed in:  verbeena play school
TUMPA  PAUL
Course: M.T.T
Placed in: SMART KID
MOUSUMI  BARUI
Course: M.T.T
Placed in: SRISTI ACADEMY ( KHARDAH)
RIMA ROYCHOWDHURY
Course: M.T.T
Placed in: Angel Day School Barasat Road
CHUMKI KUILA
Course: M.T.T
Placed in: SAMARPAN ENGLISH ACADEMY
SUSMITA  SAHA
Course: M.T.T
Placed in: VERBEENA PLAY SCHOOL
MOUTAN ADHIKARY
Course: M.T.T
Placed in: ANGEL DAY SCHOOL
CHUMKI MAITY
Course: M.T.T
Placed in: sristy academy
sudeshna  mukhopadhyay
Course: M.T.T
Placed in: B.V.M SCHOOL (C.B.S.E) KHARDAH
shilpi dhar
Course: DCA1
Placed in: pho-com-net
PUNAM VERMA
Course: DCA1
Placed in: GS GROUP
manisha  shaw
Course: DCA1
Placed in: GS GROUP
shruti mahato
Course: DCA1
Placed in: H.D.F.C BANK
MOUSUMI BARUI
Course: M.T.T
Placed in: sristi academy
ampita  santra(hazra)
Course: M.T.T
Placed in: Pranab Bharati School (Rajarhut)
SANCHITA SAHA
Course: M.T.T
Placed in: ZENESIS PRIMARY SCHOOL
TUMPA  paul
Course: M.T.T
Placed in: SMART KID
PARAMITA  DAS
Course: M.T.T
Placed in: DUTTA & CO.
KRISHNACHURA GHOSH
Course: CRASH COURSE
Placed in: AXIS BANK
RAVI CHOUDHARY
Course: DCA1
Placed in: MEDEPLUSE
SUPRIYA AICH
Course: M.T.T
Placed in: SAMARPAN ENGLISH ACADEMY
RIMA CHATTERJEE
Course: M.T.T
Placed in: ANGEL DAY SCHOOL
SHAMPA ROY CHOWDHURY
Course: DCA1
Placed in: RNR CONSTRICTION
TANIMA SARKAR
Course: M.T.T
Placed in: LITTLE LAUREATES (B.K.P)
SONALI SAHA
Course: M.T.T
Placed in: VERBEENA PLAY SCHOOL
SIJA  DUTTA
Course: TALLY-GST
Placed in: CGS COMUNICATION
PRADIP DAS
Course: DCA1
Placed in: GS GROUP
PILLI JAGADISWARI
Course: A.A.T
Placed in: accounts farm
Keka Sikdar
Course: M.T.T
Placed in: ANGEL DAY SCHOOL
Debosree Sarkar
Course: M.T.T
Placed in: B.V.M SCHOOL KHARDAH(CBSE)
BIKI DAS
Course: A.D.C.A
Placed in: icon technologies
Ankit Keshri
Course: TALLY-GST
Placed in: TAPAS CONSULTANCY
Shabanti Mitra
Course: TALLY-GST
Placed in: S.S CONSULTANCY
Sanjoy Dey
Course: A.A.T
Placed in: BIG BAZAR
Arawa Bhavani
Course: DCA1
Placed in: L&T
Ram Ram
Course: DCA1
Placed in: GS GROUP
Jayanta Halder
Course: DCA1
Placed in: AXIS BANK
Vikash Ram
Course: DCA1
Placed in: CTS
joyasree sarkar
Course: DCA1
Placed in: GS GROUP
sonali roy
Course: TALLY-GST
Placed in: BIG BAZAR
prasanta  mitra
Course: DCA1
Placed in: GS GROUP
ruma saha
Course: DCA1
Placed in: AXIS BANK
Priyanka Dutta
Course: DCA1
Placed in: icon technologies
Arun Singh
Course: DCA1
Placed in: S.S CONSULTANCY
Pritha Guha
Course: M.T.T
Placed in: ANGEL DAY SCHOOL ( GHOLA)
Nisha Rani
Course: M.T.T
Placed in: verbeena play school KHARDAH
Dalia Dey
Course: M.T.T
Placed in: Angel Day School Ghola
Indrani Samadder
Course: M.T.T
Placed in: ANGEL DAY SCHOOL ( GHOLA)
Reshmi  Chatterjee
Course: M.T.T
Placed in: Angel Day School Ghola
Tanusree Das
Course: M.T.T
Placed in: kidzee (panihati)
Rumpa  Paul
Course: CRASH COURSE
Placed in: VILLAGE FIN. COM.
shrita paul
Course: DCA1
Placed in: SIBNATH HIGH SCHOOL FOR COMPUTER FACULTY.
Dr. Phalguni  Roy
Course: CRASH COURSE
Placed in: BRAHANAGAR STATE GENERAL HOSPITAL.
Dhruba Mitra
Course: C.P.L
Placed in: MANIRAMPUR HIGH SCHOOL (BKP)
Md. Iqbal
Course: A.A.T
Placed in: GS GROUP
Deblina Das
Course: M.T.T
Placed in: Verbeena play school
Supriya Aich
Course: M.T.T
Placed in: samarpan englisg academy
Puja Chatterjee
Course: M.T.T
Placed in: central public school
Sagar Nandy
Course: CRASH COURSE
Placed in: S.D. ASSOCIATE.
Debasree Mukherjee
Course: M.T.T
Placed in: HOLY ANGEL SCHOOL
Sarnali Mukherjee
Course: M.T.T
Placed in: NAIHATI ENGLISH SCHOOL
Sarmila  Majumder
Course: DCA1
Placed in: BIG BAZAR
Piyanka Roy
Course: M.T.T
Placed in: VERBEENA PLAY SCHOOL ( KHARDAH)
Bulbul Bhattacharjee
Course: M.T.T
Placed in: SMART KID (SODEPUR)
Anup  Thakur
Course: DCA1
Placed in: Agro indian co.ltd
Madhurima Dey
Course: M.T.T
Placed in: sristy academy
Abhisekh Singh
Course: DCA1
Placed in: BIGBAZAR
Som Kundu
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
DIP MANNA
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: Endurance Technologies
Deb Manna
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Sofian Ahamed
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: Endurance Technologies
Samir Kayal
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: Endurance Technologies
Titas Seal
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Riyaz Raja
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: MARUTI CARE
Gour Maity
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: MARUTI CARE
Aniket Bayen
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: Endurance Technologies
Mohan Shaw
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: MARUTI CARE
Chinmoy Das
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: MARUTI CARE
Swarup Manna
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Mukesh Poria
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Jyotirmoy Sarkar
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: MARUTI CARE
Suvam Mandal
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: MARUTI CARE
Debajyoti Manna
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: MARUTI CARE
Ananya Sharmadikary
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Dipanjan Nanda
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Sayanta Baidya
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: Endurance Technologies
Ayan Roy
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: Endurance Technologies
Subham Kandar
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: Endurance Technologies
Ujjwal Sarkar
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: Endurance Technologies
Swartha Mondal
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Gopal Sau
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: MARUTI CARE
Saradindu Mondal
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: MARUTI CARE
Nishant Prasad
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: MARUTI CARE
Madhuchandra Mukherjee
Course: M.T.T
Placed in: SONERPUR PRIMARY SCHOOL
Sudip Ghosh
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Sudipta Ghosh
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: MARUTI CARE
Asmita  Pandey
Course: M.T.T
Placed in: SMART KID
Pronoti Pramanick
Course: M.T.T
Placed in: SRISTHI ACADEMY ( PANSHILA)
Didrikhkha  Sengupta
Course: M.T.T
Placed in: VERBEENA PLAY SCHOOL
Sarmistha Shome
Course: M.T.T
Placed in: VERBEENA PLAY SCHOOL
Aparna Sur
Course: M.T.T
Placed in: VERBEENA PLAY SCHOOL
Subhendu Chatterjee
Course: HARD WARE
Placed in: ST.XAVIERS INSTITUTION
Santanu Mallick
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Somenath Pati
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Tulika Laskar
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: Endurance Technologies
Samrat Giri
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: Endurance Technologies
Soham Garu
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: Endurance Technologies
Sukanya Maity
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Debabrata  Sikder
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: Endurance Technologies
Koustuv Chakraborty
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: Endurance Technologies
Chandra Halder
Course: M.T.T
Placed in: verbeena play school
Prabir Dey
Course: A.A.T
Placed in: SELF EMPLOYED AS TAX CONSULTANT.
Sayani Mukherjee
Course: M.T.T
Placed in: FIRST KIDS( TITGHAR)
Sayan Bag
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: Endurance Technologies
Subhajit Das
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: Endurance Technologies
Hitesh Bala
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Samrat Bar
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Aurindra  Bhattacharjee
Course: M.T.T
Placed in: CENTRAL PUBLIC SCHOOL ( SODEPUR )
Ibrahim rahaman
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Ayantika  Das
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: Endurance Technologies
Arun Kundu
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Bapan Basak
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Suraj Karmakar
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt ltd
Manash  Chaki
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Sumit Mistri
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: Endurance Technologies
Nitesh Kumar Thakur
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Sagar Roy
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: Endurance Technologies
Shovan Paul
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Suman Biswas
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Apurba Biswas
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Rajib Manna
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: Endurance Technologies
Lubdhak Shee
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Pritam Ballav
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: Endurance Technologies
Sahingir Mondal
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: Endurance Technologies
Sukanta Biswas
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Kunal Pal
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: Endurance Technologies
Arijit Basak
Course: AUTO CAD
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Manoj  Dey
Course: AUTO CAD
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Sourabh Das
Course: AUTO CAD
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Sourav Biswas
Course: AUTO CAD
Placed in: Endurance Technologies
Debayan  Singha
Course: AUTO CAD
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Trisanu Roy
Course: AUTO CAD
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Tanmoy Chakraborty
Course: AUTO CAD
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Naushad Alam
Course: AUTO CAD
Placed in: Endurance Technologies
Shyam Pada Das
Course: AUTO CAD
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Sagnic Chanda
Course: AUTO CAD
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Kunal Porel
Course: AUTO CAD
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Amit  Bhowmik
Course: AUTO CAD
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Jayanti Ray
Course: AUTO CAD
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Sudarshan  Datta
Course: AUTO CAD
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Salkhan  Murmu
Course: AUTO CAD
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
soumadwip Mondal
Course: AUTO CAD
Placed in: ENDURANCE TECHNOLOGIES
Rajdip Panja
Course: AUTO CAD
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Pritam Biswas
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Sk.  Aslam
Course: TALLY-GST
Placed in: SK TRAVELS
Shyamali Baroi
Course: M.T.T
Placed in: BARAHANAGAR ENGLISH ACADEMY
Lita Das
Course: M.T.T
Placed in: Holy Angel (Khardah)
UPASANA DUTTA
Course: M.T.T
Placed in: kidzee ( Rahara )
SOMALI DAS
Course: M.T.T
Placed in: FRIST KIDS ( TITAGHAR)
PRITAM BISWAS
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: Endurance Technologies
RUDRANIL GIRI
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: Endurance Technologies
PURNENDU KARAK
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
SUMIT DAS
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
KURAISHA KHATUN
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
SUVANKAR  DEBNATH
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
PRABIR SAHOO
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
SAMPRIT HAIT
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: MARUTI CARE
RAJIB TALUKDER
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
SHRABANTI MITRA
Course: A.A.T
Placed in: MANVI EXPORT (KASBA)
BIBEK PAUL
Course: DCA1
Placed in: DIMOND CONSTRICTION
SUDESHNA GHOSH
Course: DCA1
Placed in: moglix
RUPASREE ROY
Course: DCA1
Placed in: RELIANCE COMMUNICATION
PAYEL MUKHERJEE
Course: M.T.T
Placed in: Angel Day School Ghola
DEBASRE  ROY
Course: M.T.T
Placed in: Angel Day School Ghola
MANDIRA KUNDU
Course: M.T.T
Placed in: verbeena play school
SUBHADIP GANGULY
Course: A.A.T
Placed in: THE ESSEL MAGIC (TALRALA LANE , KOL-700014)
SAPTARSHI DE
Course: A.A.T
Placed in: GS GROUP
PRAKASH SINGH
Course: PHP
Placed in: TCS
Sourav Mandal
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Hiya Chanda
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Pralay Saha
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Gourab Raha
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Sujit Nath
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Subhadip Pradhan
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Amartya Chowdhury
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Rajib Talukder
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Sumit Das
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Purnendu Karak
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Pratik Paul
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Satyabrata Mandal
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Santanu Manna
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Supratip Majhi
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
MD Khadimul Islam Mistri
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Nipa Das
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Rajhan Sanju
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Moyitri Ghosal
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Taniya Paul
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Rana Biswas
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Md Abcus Sohel Mondal
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Chandra Sekhar Ghosh
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Rakesh Sarkar
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Arup kumar dutta
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Asif Iqbal
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Susobhan sahoo
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Pratap Adhikari
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Snehasish Mazumder
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Sujoy Sarkar
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
Abheek Debnath
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Jagannath Chanda
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Bijan Das
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
Chandan Biswas
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: SHIVOM TECHNOCRATS ( DUNLOP)
ABHISHEK PRASAD SAH
Course: PHP
Placed in: TCS
MRINMAY SARDAR
Course: PHP
Placed in: TCS
Bimal Sil
Course: TALLY
Placed in: GS GROUP
Birbal Prasad
Course: TALLY
Placed in: CASTROL GROUP
Karishma Singh
Course: DCA1
Placed in: Agro indian co.ltd
Pradip Mal
Course: TALLY
Placed in: GS GROUP
JINAGA HEMAT RAO
Course: TALLY
Placed in: CMC
Kuntal Banerjee
Course: D.T.P
Placed in: Graffiti Art
karra sujata
Course: TALLY
Placed in: GS GROUP
gourik  Chatterjee
Course: C.F.A
Placed in: Sriniketan pvt.ltd.
KRISHNACHURA Ghosh
Course: C.F.A
Placed in: ICICI BANK
subhajit paul
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
pradip kr. das adhikary
Course: PLC & AUTOMATION
Placed in: varroc engineering pvt.ltd.
sudeshna ghosh
Course: M.T.T
Placed in: verbeena play school
Avra Saha
Course: TALLY
Placed in: GS GROUP
gourav sengupta
Course: TALLY
Placed in: GS GROUP
Manoj Kumar
Course: D.T.P
Placed in: Graffiti Art
Dhrubali Chakraborty
Course: M.T.T
Placed in: verbeena play school
Puja Sardar
Course: M.T.T
Placed in: central public school
Debina Ray
Course: M.T.T
Placed in: EURO KID , SODEPURE
Pallabi  Dutta
Course: M.T.T
Placed in: SWAMI VIVEKANANDA VIDYAPITH
Chumki Paul
Course: M.T.T
Placed in: central public school
Suparna Halder
Course: M.T.T
Placed in: Central public school
Anindita Samadder
Course: M.T.T
Placed in: verbeena play school
Sanchita Ghosh
Course: M.T.T
Placed in: first KIDS
Anwesha Das
Course: DCA1
Placed in: icon technologies
Jiban Kumar Nath
Course: A.A.T
Placed in: L.I.C
NITA SHARMA
Course: M.T.T
Placed in: KIDS CRY
Sanoj  Kumar
Course: A.A.T
Placed in: BIG BAZAR.
Jayati Das
Course: M.T.T
Placed in: BLUE BUTTERFLY
Solomi Sandil
Course: M.T.T
Placed in: FRIST KIDS ( TITAGHAR)
Kartik Dalui
Course: DCA1
Placed in: rino
Sujit Das
Course: D.T.P
Placed in: St. xaviers Institution
Sushanta Paul
Course: A.A.T
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Krishanu Samanta
Course: AUTO CAD
Placed in: Zentech Pvt. Ltd.
Labony Saha
Course: DATA STRUCTURE
Placed in: icon technologies
Priyanka Biswas
Course: M.T.T
Placed in: Verbeena Play School
Rituparna Jana
Course: M.T.T
Placed in: Verbeena Play School
Rituparna Roy
Course: M.T.T
Placed in: KIDZEE
Arpita Mukherjee
Course: M.T.T
Placed in: KIDZEE
Piyali Pal Debnath
Course: M.T.T
Placed in: VERBEENA PLAY SCHOOL
Sayanti Maitra
Course: M.T.T
Placed in: Firstcry School
Sneha Chakrabarti
Course: M.T.T
Placed in: VEERBEENA
Priya Mondal
Course: C.F.A
Placed in: Agroindia Pvt. Ltd.
Rumki Banerjee
Course: M.T.T
Placed in: SOFT TECH , BARASAT
PAYEL BANDYOPADHYAY
Course: M.T.T
Placed in: VERBEENA
Priyanka Chakraborty
Course: M.T.T
Placed in: DISHARI , PANSHILA BRANCH
Swagata De
Course: TALLY-GST
Placed in: AtoZ Consultancy
Arpita Das
Course: M.T.T
Placed in: DELHI PUBLIC SCHOOL , RAJARHUT
Sonali Ganguly (Saha)
Course: M.T.T
Placed in: SmartKid School
Jhilick Dasgupta
Course: DCA1
Placed in: PANIHATI MUNICIPALITY
Monalisa Sadhukhan Mitra
Course: M.T.T
Placed in: FRIST KIDS ( TITAGHAR)
Sunanda Mallick
Course: M.T.T
Placed in: SmartKid School
Payel Mahapatra
Course: M.T.T
Placed in: FRIST KIDS (TITAGHAR)
Aparna Bhattacharya
Course: M.T.T
Placed in: FRIST KIDS (TITAGHAR)
Suvaraj Sarkar
Course: CCA
Placed in: webel
Payal Dey
Course: CCA
Placed in: weble
Shilpee Kumari
Course: A.A.T
Placed in: HDFC BANK
Sneha Paul
Course: CCA
Placed in: weble
Abhishek  Pramanik
Course: ANDROID STUDIO
Placed in: icon technologies
Jhuma  Das
Course: A.A.T
Placed in: Cooling Jansion
Aditi Bhadra
Course: M.T.T
Placed in: VEERBEENA
Rupan  Das
Course: CCA
Placed in: weble
Sabita Prasad
Course: C.C.A
Placed in: Techhack Ltd. Company
Nitu Kumari Shrivastawa
Course: C.C.A
Placed in: Techhack Ltd. Company
Kailash PAsi
Course: C.C.A
Placed in: Techhack Ltd. Company
Kritika Shaw
Course: C.C.A
Placed in: Techhack Ltd. Company
Subhrajit Mukherjee
Course: JAVA
Placed in: TCS
Soma Mukherjee
Course: A.A.T
Placed in: Keya Sheth Aromatherapy
Rajib Singha
Course: DCA1
Placed in: St. Xaviers Institution
Pritam Das
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Ashok Dey
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Rajib  Bag
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: pho-com-net
Sumanta Das
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: pho-com-net
Gouranga Naskar
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: pho-com-net
Manish Hela
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Sandip Shaw
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Rohan Tiwari
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Preetam Dey
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Balaram Das
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: pho-com-net
Sukesh Roy
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: pho-com-net
Suman Mondal
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: pho-com-net
Kaushik Majumder
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Surojit Biswas
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Biswajit Ghosh
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: pho-com-net
Sumit Roy
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: pho-com-net
Rahul Dey
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: pho-com-net
Prasen Bhattacharjee
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: pho-com-net
Arindam Das
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Sudama Bhagat
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Rabin Kundu
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Muskan Tiwari
Course: M.T.T
Placed in: ANGEL DAY SCHHOL
Samrat Sircar
Course: PREMIER
Placed in: News Akhon
Prithwis Chakraborty
Course: A.A.T
Placed in: PAYTM
Sourav Prasad Bhagat
Course: CCA
Placed in: weble
Indrajit Nandi
Course: CCA
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Soma Das
Course: CCA
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Sumita Saha Mondal
Course: CCA
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Souvik Majumder
Course: CCA
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Moumita Naskar
Course: CCA
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Priyanka Saha
Course: CCA
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Pallab Munsi
Course: CCA
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Arka Sarkar
Course: CCA
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Sushanta Paul
Course: CCA
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Sunanda Kundu
Course: CCA
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Jayanta Paul
Course: CCA
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Subhajit Paul
Course: CCA
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Adwitiya Das
Course: CCA
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Bhagyasree Singha
Course: CCA
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Abhijit Mondal
Course: CCA
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Bandana Ghosh
Course: CCA
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Ankit Das
Course: CCA
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Sougata Sarkar
Course: CCA
Placed in: Pho-Com net Pvt. Ltd.
Amili Roy
Course: M.T.T
Placed in: VEERBEENA
Samrat Biswas
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: pho-com-net
Saikat Maitra
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: pho-com-net
Kastur Saha
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: pho-com-net
Islam Ali Mondal
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: pho-com-net
Arindam Ghosh
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: pho-com-net
Amjet Hossian Kayal
Course: CCTV SURVEILLANCE
Placed in: pho-com-net